Alexander Biznes po europejsku (5906018002416) - OKAZJE Oceń produkt:

od 32,13 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: ALEXANDER
  • Kategoria: Gry planszowe

Gry logiczne cieszą się wielkim zainteresowaniem równocześnie wśród dzieci, jak również ich rodziców. To wyśmienita zabawa, która łączy przyjemne z pożytecznym. Gry logiczne rozwijają umiejętności logicznego myślenia oraz radzenia sobie z niełatwymi zadaniami. Wyostrzają spostrzegawczość i ćwiczą zdolności analityczne.

nad wyraz popularną grą logiczną jest Biznes po europejsku firmy ALEXANDER. Ta innowacyjna gra ekonomiczna stanowi wyśmienitą alternatywę dla znanych i nieco opatrzonych już gier Eurobusiness czy Monopoly. Mimo, że zabawa jest praktycznie taka sama jak u wielkich poprzedników, to jednak gra planszowa Biznes po europejsku potrafi dostarczyć wielu nowych wrażeń.

Planszówka daje uczestnikom gry szansę stworzenia finansowego imperium. Przy okazji uczestnicy zabawy muszą bezbłędnie rozróżniać nazwy stolic, kraje i flagi państw należących do Unii Europejskiej. Dzięki temu gra planszowa nie tylko bawi i wyzwala emocje, ale także uczy i utrwala zdobytą wiedzę.

Gra planszowa Biznes po europejsku pozwala poczuć emocje, jakie towarzyszą wszystkim prowadzącym prawdziwy biznes. Kupowanie i sprzedawanie nieruchomości, licytacje, podatki, nadzieja zysku albo widmo bankructwa - to wszystko czeka na tych, którzy zechcą zasiąść nad planszówką. Gra asygnowana jest dla 2-5 osób. Zasady są nietrudne i transparentne.

doskonała sugestia zabawy na imprezy

Biznes po europejsku marki ALEXANDER to jedna z tych zabaw, w którą może bawić się cała rodzina. Ta kreatywna zabawa dedykowana jest dla dzieci i ich rówieśników, jak także dla całych rodzin, wliczając w to rodziców, dziadków i młodsze rodzeństwo. Każdy na swój sposób będzie czerpał z gry niesamowitą przyjemność.

Ta innowacyjne i wyjątkowo ciekawa gra ekonomiczna, która bawi i uczy równocześnie to chyba najkorzystniejsza sugestia na nudne wieczory. Będziewyśmienitym pomysłem na urodziny i na imprezy rodzinne. Planszówka doskonale spełni oczekiwania także podczas rozmaitego typu świąt, długich weekendów, a choćby wakacji. Dzięki temu, że nie zajmuje dużo miejsca, można zabrać ją ze sobą wszędzie.

Proste zasady gry

Gra Biznes po europejsku polega na kupowaniu i sprzedawaniu działek, nieruchomości, itp. Wygrywa ten uczestnik zabawy, który najmocniej się wzbogaci i zbuduje największe imperium finansowe, a równocześnie doprowadzi do bankructwa przeciwników. W skład zestawu wchodzi plansza, pionki do gry w ilości 5 sztuk i kostka do gry. W pakiecie wynajdziemyróżnorodne karty określane mianem "Akcji", "Szansy" albo "Aktu własności". Mamy także pieniądze w walucie euro.

Jakie są zasady gry? W skrócie wygląda to tak: gracze rzucają kostką i poruszają się po polach planszy. Większość z pól to stolice Europy, które można wykupić, o ile oczywiście dysponuje się odpowiednią ilością pieniędzy. Jeśli nie zechcemy lub nie będziemy mogli zapłacić pełnej ceny, pole zostanie zlicytowane. Wykupienie wszelkich stolic z jednego regionu Europy umożliwia postawienie na polach obiektów, poprzez które odwiedzające nasze stolice rywale będą musieli zapłacić więcej.

Wykupienie wszystkich pól z danego obszaru ale bez wzniesienia na nich obiektów powoduje,użytkownicy płacą dwukrotność normalnych kosztów. Obiekty i pola można także sprzedawać. Jeśli potrzebujemy pieniędzy, możemy sprzedać obiekty albo postawić pole pod hipotekę. Możemy także sprzedawać i kupować karty własności bezpośrednio od innych graczy. Jedno jest pewne - emocji w trakcie gry nikomu nie zabraknie!

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry planszowe