Exit: Tajemnicze laboratorium GALAKTA, AM_5902259203889 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Galakta
  • Kategoria: Gry planszowe
Czy uda Wam się znaleźć wyjście?

Ekscytująca gra w stylu "escape room" - do rozegrania w domu
Gra zdobyła prestiżową nagrodę "Kennerspiel des Jahres 2017".

Wiek: od 12 lat
ilość graczy: 1-6
Czas gry: ok. 45-90 minut
Wydawca: Galakta
Projektanci: Inka i Markus Brand
Wydanie: polskie

UWAGA! W tę grę można zagrać tylko 1 raz – rozgrywka wymaga zniszczenia niektórych składników.

Dziennik eksperymentu
Zgłosiliście się jako obiekty testowe do nowych badań i musicie stawić się w wskazanym laboratorium. Na miejscu okazuje się jednak, iż jesteście tam zupełnie sami. Nagle z jednej z probówek zaczyna podwyższać się dziwny dym i tracicie przytomność.
Gdy ją odzyskujecie, okazuje się, iż zostaliście uwięzieni w laboratorium.
Być może kluczem do ucieczki z zamknięcia jest leżący przed wami enigmatyczny notatnik i ciekawy dysk…

linia "EXIT" trafia do Polski! najbardziej ekscytująca gra w stylu escape room, wypełniona kreatywnymi zagadkami do rozegrania w domu. Jak momentalnie rozwiążecie wszystkie łamigłówki i znajdziecie wyjście?
"EXIT" to trzy gry, z których każda postawi Was w innej sytuacji. Czy uda Wam się uciec z enigmatycznej chatki szaleńca? Odkryć tajemnicę laboratorium? Przetrwać próby w grobowcu faraona? Fabularny wstęp nakreśli sytuację, jednak od tej pory będziecie musieli radzić sobie sami.
W każdej grze odszukacie krótką instrukcję, książeczkę, karty zagadek, podpowiedzi i rozwiązań, dysk dekodujący i kilka nieodgadnionych komponentów. Nie będziemy zdradzać przeznaczenia tych ostatnich, ale możemy powiedzieć kilka słów o ciekawej mechanice gry, wykorzystującej dysk dekodujący.
Kiedy rozpoczniecie grę, wynajdziecie pierwszą zagadkę i odkryjecie ją z talii zagadek.
Jeśli uda Wam się (albo myślicie, że Wam się udało) rozwiązać łamigłówkę, otrzymacie kod, który musicie wprowadzić na dysku dekodującym. Po wprowadzeniu kombinacji trzech elementów, dysk wskaże Wam numer karty rozwiązania. Jeśli kod był poprawny, przechodzicie dalej i dostajecie dostęp do nowych zagadek.
W momentach, w których skończą się Wam pomysły, a czujecie, iż rozwiązanie jest tuż pod nosem możecie skorzystać z kart podpowiedzi. Do każdej zagadki w grze przypisane są dwie podpowiedzi i karta rozwiązania. Jeśli wychodzicie z siebie, lecz nie możecie przejść dalej – zamiast frustrować się dalej, możecie dobrać taką kartę, jednak ostateczny wynik będzie wtedy nieco niższy!
Będziecie wycinać elementy gry, giąć, rysować po kartach, sprawdzać najistotniej nieoczywiste rozwiązania, kodować, dekodować, układać, odwracać, kolorować – ale czy uda Wam się znaleźć właściwe rozwiązanie?
A co, jeśli cała ta zagadka ma drugie dno?

Zawartość pudełka:
1 dysk dekodujący • 86 kart • 3 nieodgadnione elementy • 1 książka • 1 instrukcja

rozmiary opakowania: 178 x 128 x 39 mm

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry planszowe