• Producent: TREFL
  • Kategoria: Gry planszowe

TREFL Roar! Łap potwora

Roar to stanowczo interesująca i postępowa gra rodzinna. Zniewala ciekawą formą i różnorodnością. Podczas gry większość graczy wciela się w naukowców, natomiast jeden zawodnik zostaje potworem. Jak to możliwe? Wszystko dzięki progresywnym opcjom i znakomicie zaprojektowanym elementom gry.

innowacyjna planszówka

Roar znakomite łączy standardową grę planszową z postępowym zastosowaniem sprzętów mobilnych. Jak tego dokonano? Na tradycyjnej planszy możesz zobaczyć różne grafiki. Jedne przedstawiają miejskie budynki, inne pojazdy, a jeszcze inne zielone parki. Są to miejsca i przedmioty, którym możesz przypisać charakterystyczne dźwięki – to one są najważniejszym elementem rozgrywki. Na ich podstawie gracze będą próbowali wykrywać potwora. Do gry niezbędne Ci będzie Ci będzie urządzenie mobilne, na które zainstalujesz specjalną aplikację do sterowania potwora.

Gra planszowa z fabułą

Naukowcy i potwór poruszą się po tej samej planszy, jednak nie widzą się wzajemnie. Naukowcy poszukują, a potwór ucieka. Poszukiwacze muszą wykazać się sprytem, spostrzegawczością i nieprzeciętnym słuchem, by na podstawie dźwięków otoczenia zlokalizować zbiega. Gracze usłyszą naraz kilka dźwięków. Na ich podstawie muszą znaleźć punkt na planszy, który łączy precyzyjnie te miejsca, o których usłyszeli. Jeśli wiedzą, o jakie miejsce chodzi, muszą się tam udać. Jeśli uda im się znaleźć we właściwym miejscu i otoczyć potwora – wygrali!

świetny czas w rodzinnym gronie

Roar to gra przeznaczona dla graczy w liczbie od 2 do 4 osób. Rekomendowany wiek to siedem lat. Jej interesująca fabuła zapewnia doskonałą rozrywkę równocześnie dla dzieci i dorosłych.

liczba graczy: 2-4

Wiek: 7+

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry planszowe