Polowanie na robale, 6235 - OKAZJE Oceń produkt:

od 50,99 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Egmont
  • Kategoria: Gry planszowe

Polowanie na robale to arcyciekawa walka o skwierczące na ruszcie dżdżownice!
Polowanie na robale to także, a może głównie, nauka liczenia i duże emocje. Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby robali znajdujących się na specjalnych płytkach. Gracze zdobywają je, rzucając kostkami - im więcej oczek zgromadzą na kostkach, tym więcej robali zdobędą. Ale gdy zbytnio ryzykują, mogą stracić wszystko!

W komplecie:
- 16 płytek z robalami
- 8 kostek

Gracze wcielają się w role kurczaków walczących o jak najlepsze porcje robali znajdujące się na ruszcie. Kto zdobędzie ich najwięcej, wygrywa grę.
Zabawny temat gry świetnie nadaje się do tej bardzo wciągającej i emocjonującej gry, która z całą pewnością spodoba się jednocześnie dzieciom jak i dorosłym. Uzupełniającą zaletą gry jest to, że w wyjątkowo błogi sposób pozwala dzieciom utrwalać umiejętności dodawania i odejmowania.
Nie czekaj i leć na pieczone robale! Jeżeli nie chcesz, aby inni gracze oskubali ruszt do ostatniego robala, przysiądź się i walcz o najkorzystniejsze kąski. Miej oczy szeroko otwarte i nie pozwól, by ktoś pozbawił cię posiłku! Zapoluj na robala!


Akcesoria w pakiecie

- 16 płytek z porcjami pieczonych robali (płytki o wartościach od 21 do 36)
- 8 kostek (na każdej kostce jest robal i od 1 do 5 oczek)
- Instrukcja

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry planszowe