Rodzinka.pl Tripol - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Praca zbiorowa
  • Kategoria: Gry planszowe

Rodzinka.pl to gra oparta na systemie gry Tripol. Jeśli podobała Wam się „gra w trójkąty", tym bardziej pokochacie Rodzinkę.pl!

Rodzinka.pl to gra logiczno-strategiczna asygnowana dla 2–5 graczy – szczególnie dla całej rodziny. Waszym zadaniem będzie zdobycie jak największej liczby punktów przyznawanych za strategiczne łączenie boków trójkątnych żetonów.

Czasy się zmieniają. Dzieci udają, iż grają w piłkę, a rodzice udają, że je wychowują. Zenon, ojciec Natalii Boskiej

Czasy się zmieniają, recepty na wspaniałą rodzinną zabawę nie. Rodzinka.pl ma wszystkie parametry dobrej, jednoczącej ludzi rozrywki – grywalność, rywalizację, potencjał integracyjny. Jest grą, nad którą pożytecznie i radośnie spędzicie rodzinnie popołudnia.

Podobnie jak w Tripolu dysponujecie żetonami w profilu trójkątów o barwnych bokach. Waszym zadaniem jest dopasowanie boków żetonów w taki sposób, aby zgadzały się kolorystycznie. Im więcej przystających boków, tym więcej punktów. Bądźcie czujni, kombinujcie, blokujcie się nawzajem!

Natalia: Przepraszam nad wyraz, możesz mi podać jeden rozsądny powód, dla którego schowałeś pustą butelkę do lodówki?

Tomek: Kosz jest pełny.

dodatkowe punkty dostajecie za sprytne zastosowanie żetonów z rysunkowymi wizerunkami bohaterów serialu TVP. Ponoć z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu – uważajcie, bo Wasi najbliżsi za wszelką cenę będą chcieli wygrać!

Już mi prawie rosną takie minimalne wąsiki jak tobie. Kuba Boski do mamy

Tripol, którego mechanika stała się podstawą gry Rodzinka.pl, jest polecany poprzez Pracownię Logopedyczną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Grając z dziećmi rozwiniesz ich spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia. Gra jest na tyle przejrzysta i instynktowna, iż dzieciaki mogą grać w nią samodzielnie, bez opieki dorosłych.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry planszowe