Scrabble original (wersja polska) - poznań, hiperszybka wysyłka od 5,99zł! marki Mattel - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Mattel
  • Kategoria: Gry planszowe
Popularność "Scrabbli" jest zdumiewająca. Nie ma chyba osoby, która by o nich nie słyszała!

Gdybyś należał jednak do tych nielicznych niezorientowanych to informujemy, że "Scrabble" są najpopularniejszą grą słowną.

Rozgrywka polega na układaniu na planszy słów w taki sposób, by wzajemnie się krzyżowały tak jak w klasycznej krzyżówce. Każdy gracz stara się uzyskać jak najkorzystniejszy wynik punktowy. Punktowana jest każda litera składająca się na słowo. Dodatkowe punkty uzyskujemy, jeżeli litery umieszczone są na punktowanych polach planszy. Są dwa rodzaje premii: słowne i literowe. W pierwszym przypadku premiowane jest całe słowo, podczas gdy w drugim jedynie litera, którą położyliśmy na odpowiednim polu planszy. Premia powoduje, że wartość słowa albo litery zostaje podwojona lub potrojona!

"Scrabble" doczekały się wielu odmian i wariacji. Jednak oryginalna wersja niezmiennie cieszy się największą popularnością. Ta gra to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Genialna gra dla ludzi z "głową". Walor edukacyjny tej pozycji jest trudny do przecenienia.

Dzieci uczą się ortografii, poznają nowe słowa i... Się bawią. A wszystko okraszone elementem rywalizacji na wysokim poziomie! "Scrabble" to wyzwanie, któremu trudno się oprzeć!

ilość graczy: 2 - 4
Wiek graczy: od 10 lat
Czas gry: 60 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
wymiary pudełka: 370x270x45 mm

PUDEŁKO mieści:
  • plansza do gry
  • 4 stojaki
  • 100 płytek z literami
  • bawełniany woreczek na płytki
  • instrukcja

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry planszowe